Sinu loovprojektide personaalne juht ja tugi.

 

GRAAFILINE DISAIN & ILLUSTRATSIOONID

Maakera sümbol
Berrichi Loovfotod
Eloise logo
Butterfly logo
Õnnelik Naine
MOOD ajakiri
MOOD ajakiri
Tilk! biokosmeetika
Krabu Grupi seinakleebise kujundus
Logo disain moebrändile Katabana
Roosmarii Ilu- ja Tervisekeskus
Ad ideas for kids apparel
Karakteri kujundus
Ehe Ilu biokosmeetika
Lille illustratsioon

Saime koostööst Eleriniga tulemuseks ilusa kujundatud kontori, kus on mõnus ja hubane olla ning kuhu tahavad tagasi tulla nii töötajad kui ka kliendid. Oleme väga tänulikud suurepärase koostöö ja innustava loomingu eest. Soovitame Elerini julgelt ja siiralt kõigile, kes vajavad kvaliteetseid sise- ja muid kujundusteenuseid. Ta on innovaatiline, loominguline, soe ja tähelepanelik. Elerin saab Sinu soovidest väga hästi aru, isegi kui Sa ei oska neid sõnastada.” 

—  Krabu Grupi meeskond

 

MILLEGA TEGELEN

KONSULTEERIMINE

Kujundusalane konsultatsioon sisekujunduses, brändingus, toodete kujundamises ja graafilise disainis. 

KUJUNDAMINE

Telli erineva mahuga lahendusi brändi visuaalses identideedis, graafilise disaini tööde lahendustes (eraldi nt logo jne) kui ka tootedisainis.

ILLUSTRATSIOONID

Telli illustratsioone.

Tooted minu illustratsioonidega:

 

KONTAKT

+372 56 818 280
  • Tellimuse/soovi esitamisel kirjeldage enda projekti võimalikult täpselt. Vajadusel lisage ka pildid-dokumendid-tekstid, kui neid on, mis aitavad Sinu nägemust edasi anda.

  • Järgmisena võtan Sinuga ise ühendust ning kui tarvis, esitan omaltpoolt täiendavaid küsimusi.

  • Kui oleme töö detailid paika saanud ning hinnapakkumise kinnitanud, tuleb Sul tasuda 30% ettemaksu projekti kogu maksumusest.

  • Süvenen põhjalikult antud tellimusse-projekti. Sealt edasi hoian Sind vastavalt kokkuleppele töö tegemisega aegsasti kursis.

  • Esitan endapoolse visiooni ja näidised (vastavalt töö vajadusele) ning sealt edasi saame liikuda töö lõppfaasi - detailiseerimine ja lõppvariandi kinnitamine.

  • Peale seda palun Sul tasuda ülejäänud 70% projekti maksumusest ning seejärel saadan Sulle eelnevalt kokkulepitud vajalikud tooted, failid, dokumendid jms, mis antud tellitud teenuse täidavad.

  • Jätan endale õiguse suuremate projektide või teatud projektide puhul moodustada erilahendusega hinnagraafik. Näiteks: ettemaks + jooksvad vahepealsed maksed iga kokkulepitud ülesande täitmisel + lõpumakse. See tähendaks, et 70% oleks jaotatud väiksemateks makseteks.

© 2020 Elerin Design.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now